J&T REAL ESTATE, a. s.
Dvořákovo nábrežie 10
811 02 Bratislava

Klingerka

Stavebný denník (8. časť)

Stavebný denník (8. časť)

Stavebný denník (8. časť)

Rezidenčná budova postupne zo seba „striasa“ lešenie a fasáda sa stále viac odhaľuje. Momentálne sa intenzívne pracuje na fasáde obchodných priestorov na prízemí a terénnych úpravách. V okolí administratívnej budovy sme zrealizovali parkové úpravy a osadili štýlový mobiliár.

Kým z vonkajšej strany je progres menej markantný, práce v interiéri napredujú úžasnou rýchlosťou. Sadrokartón a omietky sa dokončujú už na posledných poschodiach, rovnako aj potery na podlahách. Dlažbu na balkónoch majú majstri hotovú po 25. poschodie a na rovnakom poschodí sú aj montážnici vchodových dverí. Maliari sa realizujú u na 23. poschodí, o poschodie nižšie dokončujú elektrikári posledné elektroinštalácie a sanita je na komplet dokončená po 16. poschodie. V tesnom závese za finalizáciou kúpeľní pokračujú kolegovia interiérovými dverami.

Spoločné priestory sú vymurované, omietnuté a pripravujú sa na lepenie tapiet. Priestor garážového domu prepájajúceho obe budovy slúži v súčasnosti ako sklad materiálu, aby bol postup všetkých prác koordinovaný a plynulý.