J&T REAL ESTATE, a. s.
Dvořákovo nábrežie 10
811 02 Bratislava

Klingerka

Nový showroom JTRE v River Parku

Nový showroom JTRE v River Parku

Nový showroom JTRE v River Parku

Klienti pri kúpe svojej novej nehnuteľnosti z dielne JTRE už viac ako tri mesiace využívajú reprezentatívne a moderné priestory s výhľadom na bratislavskú promenádu. Po ohlásení dostavby Eurovea City sa táto neoddeliteľná súčasť developmentu presunula do vyhľadávanej mestskej štvrte na brehu Dunaja. Vynikajúca prístupnosť autom, mestskou dopravou ale aj pešo či na bicykli, jednoduchá navigácia a príjemné prostredie boli dôležitými požiadavkami z hľadiska atraktivity predajného miesta.

Najdôležitejšou funkciou nového showroomu je predaj a prenájom rezidenčných projektov v portfóliu JTRE. Slúži ako kontaktné miesto pre všetkých, ktorí majú záujem o byt a spájajú klientov s obchodným oddelením, ktoré ich tu prevedie celým procesom kúpy nehnuteľnosti od výberu lokality cez konzultácie k hypotéke až po detaily v podobe výberu konkrétneho bytového štandardu či nadštandardu. „Zastrešujeme komplexný servis od úvodného predstavenia projektu klientovi pri makete, vizualizáciách alebo virtuálnej prehliadke. K dispozícii sú tu kvalitné brožúry, tlačoviny aj pôdorysné knihy. V druhom kole zastrešujeme rezerváciu nehnuteľnosti, podpis dokumentácie, zazmluvnenie bytu vo vybranom projekte, a potom aj popredajný servis v podobe výberu štandardného aj nadštandardného vybavenia a samozrejme jeho prezentácie“, približuje portfólio služieb vedúci maklérskeho tímu Ivan Bratko. Klienti majú samozrejme možnosť prispôsobiť byt svojim požiadavkám a vybrať si podlahy, obklady a ďalšie súčasti bytu presne podľa vlastných predstáv. Vzorky si pohodlne pozrú priamo na mieste, čo v bývalom showroome nebolo možné.

Ďalšou pridanou hodnotou pre klienta je komplexný hypotekárny servis. „V predajnom mieste máme k dispozícii kolegu, ktorý sa špecializuje na hypotéky. Klient sa môže teda priamo s nami poradiť o dostupnosti úverov, možnostiach ich získania a dostať informáciu o všetkých bankách, s ktorými máme na projekte dohodnuté výhodnejšie podmienky,” dopĺňa kolegov realitný maklér Peter Kukučka. “Sedia tu s nami tiež kolegyne architektky, ktoré pomáhajú s tvorbou a návrhmi interiérov. Všetko je teda na jednom mieste. Ak teda má klient aj otázky mimo samotnej kúpy bytu, vieme mu poskytnúť plnohodnotný servis,“ uzatvára. Klasické vzorové byty vďaka moderným technológiám nahradili prepracované vizualizácie, ktoré si klient pohodlne pozrie na veľkoplošnej obrazovke a s pomocou 3D okuliarov sa po svojom novom byte aj poprechádza. Už čoskoro pribudne k týmto moderným technológiám aj prezentácia projektov s pomocou hologramov. Klienti si nové priestory pochvaľujú, sú modernejšie a pôsobia veľmi príjemne a nadčasovo.

Presťahovanie showroomu do River Parku však nie je koniec, ale začiatok pozitívnych zmien. V horizonte dvoch až troch rokov sa presťahuje naspäť do zóny Eurovea City, kde vyrastie nový showroom, ktorý bude nielen veľkorysý, ale sa stane stabilným predajným miestom na mnoho ďalších rokov. Tešiť sa môžu na 3 podlažia s rozlohou takmer 2 000 metrov štvorcových a samozrejme sympatický a stále dobre naladený tím realitných maklérov z JTRE. Dovtedy nájdu v showroome v River Parku všetko, čo pri kúpe bytu môžu potrebovať každý pracovný deň od 8:30 do 17:00 h. Zastaviť sa tu môžete kedykoľvek aj počas prechádzky či bicyklového výletu po bratislavskom nábreží a k dispozícii sú aj parkovacie miesta na jednu hodinu zadarmo.