J&T REAL ESTATE, a. s.
Dvořákovo nábrežie 10
811 02 Bratislava

Klingerka

Klingerka súčasťou Telekom Detského festivalu

Klingerka súčasťou Telekom Detského festivalu

Klingerka súčasťou Telekom Detského festivalu

Posledný deň prázdnin čaká na deti, rodičov aj starých rodičov jedna z najväčších udalostí svojho druhu na Slovensku. Telekom Detský festival je podujatie, ktoré sa koná s podporou mesta Bratislava v spolupráci s nákupným centrom Eurovea a prináša opäť zaujímavý a bohatý program s množstvom noviniek.

Jednou z nich je aj Zóna bývania, v ktorej sa okrem Klingerky na vás tešia aj ďalší partneri bývania – projekty Nová Vlárska Kramáre a s ďalšou etapou Zelené Terasy Devín. K nahliadnutiu budú k dispozícii brožúry jednotlivých projektov, vybrané cenníky a pôdorysy či 3D model projektu Zelené terasy Devín. Na tabletoch si budú môcť návštevníci vyskúšať interaktívnu aplikáciu Klingerka, ktorú je možné stiahnuť si aj do mobilu, a sami si môžete vyberať farebné kombinácie podlahy alebo stien. Pre umocnenie pocitu reality budú k dispozícii aj 3D okuliare, vďaka ktorým sa prejdete 4-izbovým bytom v Klingerke na 29. poschodí s unikátnym výhľadom na mesto, Dunaj a okolie.

„Dospeláci“ si v Zóne bývania môžu nájsť svoj budúci vysnívaný domov, pričom sme nezabudli ani na tých úplne najmenších. Pre nich je pripravené maľovanie na tvár, detský kútik, interaktívne pohľadnice či obľúbený Šašo Ľuboš s jeho nespočetnými prekvapeniami. Všetky vekové kategórie si prídu na svoje.

Tešíme sa na vás v Zóne bývania.