J&T REAL ESTATE, a. s. Dvořákovo nábrežie 10 811 02 Bratislava

O PROJEKTE

KLINGERKA je ďalším projektom J&T REAL ESTATE, a. s., ktorý vyrastie pri novovznikajúcom centre mesta v blízkosti nákupnej galérie Eurovea. Bude pozostávať z dvoch budov, jednej veže s 36 podlažiami a nižšej, 11-podlažnej časti. Ponúkne takmer 400 bytov a približne 10 000 m2 administratívnej plochy vysokého štandardu s certifikátom BREEAM Excellent. Realizácia prebehne v jednej etape. Byty a kancelárie budú prepojené parkovacím domom. Ten poskytne obyvateľom, užívateľom a aj návštevníkom viac ako 600 parkovacích miest. Samozrejmosťou bude verejný park s ihriskom a športoviská na viac ako 4 000 m2.

KVALITA A VÝBORNÁ LOKALITA

Štýlová dominanta ponúkne obyvateľom moderné bývanie vo výškach, kvalitné materiály i pekné výhľady. Má výbornú polohu a vyrastie v pešej dostupnosti historického centra mesta, autobusovej stanice a nákupnej galérie Eurovea. V Klingerke budete mať všetko poruke, či už patríte k cestovateľom, kávičkárom alebo športovcom.

HISTÓRIA ÚZEMIA

Miesto, kde bude stáť Klingerka, má svoju bohatú históriu. Kedysi tu stála textilná továreň na spracovanie juty „Klingerka“, ktorú založil v r. 1888 - 1889 Henrich Klinger. Vyrábali sa v nej tapety, koženky, voskové plátno, vrecia a pod. Fabrika zamestnávala až 1 000 robotníkov, pre ktorých sa v blízkosti vybudovala obytná štvrť zvaná „Klingerova kolónia“.

Zostaňte s nami
v kontakte
a bývajte ako prví.

viac info